Güney Adana Kurumsal
06/06/2012
ÇEVRE HAFTASI
ÇEVRE HAFTASI SEBEBİ İLE SOSYAL SORUMLULUĞA DİKKAT ÇEKMEK VE ÇEVRE BİLİNCİ KONUSUNDA BİLİNÇLENDİRMEK AMACI İLE HASTANEMİZDE AFİŞ ÇALIŞMASI VE ANA OKULU ÖĞRENCİLERİNİN ELİ İŞİ VE RESİM ÇALIŞMALARINDA OLUŞAN SERGİ AÇILDI

12/05/2012
ANNELER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN
Ailenin ve toplumun temel taşı olan annelerimize hak ettikleri değeri vermemiz her şeyden önce bir vefa borcudur. Çünkü anneler, çocukları doğuran değil, aslında toplumu doğuran, dolayısıyla yarınlarımızı şekillendiren en saygıdeğer varlıklarımızdır"
Yaşamımızın, doğumdan ölüme kadar, her anında varlıklarıyla onur duyduğumuz, ihtiyacımız olduğunda desteğini ve ilgisini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, bizi biz eden sevgi ve şefkatini karşılıksız veren, fedakar annelerimizin anneler gününü kutluyoruz.

09/03/2012
8 Mart Dünya Kadınlar Günü
8 mart Dünya kadınlar günü sebebi ile sılayt gösterileri ile kadınlar günü kutlandı

18/01/2012
KALP TARAMASI GÜNLERİ
ÜCRETSİZ KALP TARAMASI HİZMETİNDEN FAYDALANIN
EFOR,EKG VE DİĞER KARDİYOLOJİK TETKİKLERDEN ÜCRET ALINMAMAKTADIR

17/01/2012
MEME KANSERİ PANELİ
TARİH:4 ŞUBAT 2012 SAAT:1400 YER:GÜNEY ADANA HASTANESİ
Kadın kanserleri arasında en sık görüleni meme kanseridir.Erken tanı ile meme kanserinden ölümü yok edebilirsiniz. Her ay kendi kendinize yaptığınız meme muayenesi RİSKİNİZİ AZALTIR, YAŞAMINIZI UZATIR. SAĞLIĞINIZ PARMAKLARINIZIN UCUNDA! •Meme kanseri birçok ülkede kadınlarda en sık görülen kanser türüdür. •25 yaşın altında nadir görülüp, yaşla birlikte artış gösterir. •Aile bireylerinde meme kanseri olanlarda,hiç doğum yapmamış veya ilk doğumunu 30 yaşın üzerinde yapanlarda meme kanseri görülme olasılığı artar. •Nedeni kesin olarak bilinmemekle birlikte; kalıtsal, hormonal ve çevresel etkenlerin meme kanserine neden olabileceği düşünülmektedir. •Aşırı şişmanlık, hareketsiz yaşam, sigara ve aşırı alkol kullanımı tüm kanser türlerinde olduğu gibi meme kanseri riskini de arttırır.

Site Tasarım & Uygulama

Dilek İnternet Teknolojileri