Güney Adana Kurumsal
28/05/2013
Kadinlar Gönüllerınce Eğlendı
Özülkü Şirketler Grubu'nun düzenlemiş olduğu
“Güney Adanalı Kadınları Kaynaştırma” etkinliğinde yöre kadınlarını biraraya getirdi.Gerçekleştirilen etkinlikte Akkapı,Dağlıoğlu,Bey mahallesi,Hürriyet,Gülbahçesi,Havuzlubahç e dışında Hadırlı, Mıdık , Karayusuflu,Camuzcu,Kayışlı, Salmanbeyli köyünden de kadınların katılımı oldukça fazlaydı. Açılışı Özülkü Şirketler Grubu yönetim kurulu üyesi Sn. Esra ÖZÜLKÜ'nün yaptığı konuşmada “Etkinliğe katılan kadınlara yürekten teşekkür ediyorum.Bundan sonraki yıllarda sizlerle birlikte büyük başarılara imza atacağız” dedi.Ardından Özülkü Şirketler Grubu Yönetim kurulu üyesi ve Hastaneler Genel koordinatörü Sn. Şule ÖZÜLKÜ'de yaptığı konuşmada “Hastanemiz Açıldığı günden itibaren,sizlerle birlikte ailemizi her gün biraz daha büyüttük, şimdi ise Güney Adana halkından oluşan kocaman bir ailemiz var. Bizde Özülkü Hastaneler grubu olarak, sizlere layık olan sağlık hizmetini, kaliteli ve kesintisiz sunan bir kurum olarak, yolumuza devam edeceğiz”dedi.Ayrıca Özülkü hastaneler grubunun Yüreğir bölgesinde, tüm branşların olduğu yeni bir poliklinik açacağının müjdesini de verdi.Güney Adanalı kadınların gönlünce eğlendiği etkinlikte, Güney Adana hastanesi Fizik tedavi ve Rehabilitasyon uzmanlarından,Dr.Emine Bukan ARICA, Dr.Tuğba YALÇIN, Dr.Aslıhan KUŞVURAN ÖZKAN'da Fizik tedavi hastalıkları tanı ve tedavileri konulu çeşitli sunumlar gerçekleştirdiler.

16/05/2013
Hemşıreler Haftasi
Hemşireler haftası etkinlikleri
Özel Güney Adana Hastanesi "Hemşireler haftası" sebebi ile yeryüzünün melekleri hemşirelerimizin hemşireler haftasını kutladı. hastanemiz bünyesinde çalışan hemşireler yönetim tarafından ziyaret edilerek çiçek ve çikolata ikram edildi. hemşireler haftaları kutlandı.

16/05/2013
Annem Ve Ben Resım Sergısı
Özel Güney Adana Hastanesi
lobisinde gerçekleştirilen "ANNEM VE BEN" Resim sergisi sergilenmeye devam ediyor. Anneler günü sebebi ile hastanemiz çocuk hastalıkları servisinde yatmakta olan anneler ve çocukları ,güney adana hastanesine gelen anneler ve çocuklarının resimleri sergilendi.

16/05/2013
Anneler Günü
Özel Güney Adana hastanesi
kafeteryasında düzenlenen "Annneler günü "kutlama etkinliği anne ve çocuklarının katılımı ile pasta kesilerek gerçekleştirildi,hastanemizde doğum yapan annelerinde davet edildiği organizasyonda hastanede tedavi amaçlı bulunan ve yatış katlarında yatan tüm annelere çiçek ve çikolata ikram edildi.Anneler bu özel günde kendilerini unutmayan güney adana hastanesine teşekkür ettiler.

29/04/2013
Halksağliği Tarama Günlerı
HALK SAĞLIĞI TARAMA GÜNLERİNE YOĞUN İLGİ
Seyhan kaymakamlığı , Güney Adana hastanesi ve Seyhan toplum Sağlığı merkezinin koordinesinde gülbahçesi muhtarlığında halk sağlığı tarama günleri kapsamında doktorlar ve hemşireler eşliğinde gerçekleştirilen “Tansiyon ve şeker “taraması bölge halkının katılımıyla yoğun talep görmeye devam ediyor. Seyhan kaymakamı Ahmet Çınar,Seyhan ilçe Emniyet Müdürü Abdurrahman Zengin Güney Adana hastanesi başhekimi Dr.Salim Canoğulları, Güney Adana hastanesi halkla ilişkiler yönetiminden Haydar Çağlar ve seyhan kaymakamlığı yetkililerin katılımıyla gerçekleşen tansiyon ve şeker taramasında yöre halkı yoğun ilgi gösterdi. Seyhan kaymakamı Ahmet Çınar, projenin gerçekleşmesindeki katkılarından dolayı Güney Adana hastanesi ve seyhan toplum sağlığı merkezi yöneticilerine teşekkür etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen tarama günlerinin önümüzdeki günlerde farklı mahallelerde devam edeceği bildirildi.

Site Tasarım & Uygulama

Dilek İnternet Teknolojileri