Güney Adana Kurumsal
24/04/2013
Gelecek Kuşaklarin Umudu çocuklar
23NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI ETKİNLİKLERİ KUTLAMALARI
Özel Güney Adana hastanesi bünyesinde bölge halkının katılımıyla gerçekleştirilen “ Çocuk Bayramı Etkinliği “coşkuyla kutlandı. Gelecek kuşakların umudu , güvencesi olan çocuklarımız ve aileleri müzik eşliğinde yapılan animasyon gösterilerini izlediler. Akdeniz anaokulu öğrencilerinin sergiledikleri oyunlar büyük ilgi topladı. Bölge halkının yoğun katılımı ile hastane lobisinde gerçekleştirilen etkinliklerde çocuklarımız gönüllerince eğlenerek, bayramlarını kutladılar. Animatörler çocuk servisinde tedavi gören çocukları ziyaret edip, onlara morel desteği verdi. Organizasyona katılan hasta ve hasta yakınları bu etkinlikten duydukları memnuniyetlerini yönetime teşekkür ederek dile getirdiler.

22/04/2013
23 Nısan çocuk Bayrami
.
.

13/04/2013
öğrencilerin Bahar Etkinliği
Akdeniz
anaokulunun düzenlemiş olduğu bahar etkinlikleri bünyesinde düzenlenen organizasyon öğrenci ,veliler ve davetlilerin katılımı ile gerçekleştirildi. Özülkü şirketler Grubu yönetim kurulu üyesi Esra Özülkü , Başhekim Salim Canoğulları, mali ve idari direktör Aysema Güneş, Acil sorumlusu Mehmet Gül, Halkla ilişkiler departmanı ve Yönetimi temsilen Haydar çağlar katıldı.öğrencilerin gösterilerinin ardından davetlilere ikramlarda bulunuldu. Esra Özülkü Anaokulu öğrencilerimizi düzenledikleri bu güzel aktiviteden dolayı kutluyorum ,okul yönetimine bölgemize kazandırdıkları bu güzel okul için teşekkür ederek özülkü grup olarak her zaman destek vermeye hazır olduklarını ifade etti.

13/04/2013
Polis Haftası Ziyareti
Polis Teşkilatı'nın 168.kuruluş yıldönümü
sebebi ile Polis haftasını kutlamak üzere Güney Adana Hastanesi Başhekimi Salim Canoğulları, Yönetim adına Haydar Çağlar ,Basın halkla ilişkiler'den Ceyhu İplikci dağlı oğlu mahallesi ,hürriyet mahallesi emniyet müdürlüğü ve seyhan ilçe emniyet müdürlüğünü ziyaret ettiler. başhekim canoğulları Türk Polisi Kanun Hakimiyetinin Teminatıdır.Halkın Huzuru polisin gururudur.polis teşkilatımızın 168. kuruluş yıl dönümünü kutluyoruz dedi.

13/04/2013
Tansıyon Ve şeker Taramasi
Seyhan Kaymakamlığı, Seyhan toplum sağlığı merkezi, güney adana hastanesi işbirliği ile
gülbahçesi mahallesi muhtarlığında tansiyon ve şeker taraması düzenledi,mahalle sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği tarama günlerinin haftada birgün bir ay boyunca devam edeceği belirtildi. Toplum sağlığına dikkat çekmek için farklı mahallelerde taramaların devam edeceği, önümüzde günlerde de okullarda öğrencilere göz taramalarının yapılacağı bildirildi.

Site Tasarım & Uygulama

Dilek İnternet Teknolojileri