Güney Adana Kurumsal
08/03/2013
Kadinlarin Gülen Yüzü Olduk
Hayatın her anında
varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın bu özel günü “8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNܔÖzel Güney Adana hastanesinde coşkuyla kutlandı. Hasta odalarında yatmakta olan kadınlarımız, refakatçılarımız, doktor , hemşireler ve bayan çalışanları Güney adana hastanesi genel direktörü Kemal Özülkü, Başhekim Salim Canoğulları, mali ve idari direktör Aysema Güneş, idari müdür Mehmet Gülpınar,mali müdür Gülbin İşbilen,başhemşire Emine Öztaş ve halkla ilişkiler ekibince ziyaret edildi. karanfil verilerek çikolata ikram edildi. Güney Adana Hastanesi Başhekimi Salim Canoğulları; Türk kadını, tarihimizin en eski dönemlerinden içinde bulunduğumuz çağa kadar toplumsal hayatımızın, merkezinde yer almış, her dönemde ihtiyaç hissettiğimiz feragat ve fedakarlıkların en yücesini yapmıştır"dedi. Kadınları mız bu özel günde kendilerini unutmayan gülen yüzleri olan hastane ve yöneticilerine teşekkür ettiler.

07/03/2013
BİZ KOCAMAN BİR AİLEYİZ
Özel Güney Adana Hastanesi
Doktor,yönetici ve aileleri hafta sonu karataş gezisinde bir araya geldiler. kaynaşma günleri kapsamında morel depolayan doktorlarımız. doğayla iç içe güzel bir aktivitede yer almaktan mutluluk duyduklarını ve motivasyon açısından bu tarz etkinliklerin olumlu olacağını belirterek etkinlikten duydukları memnuniyeti ifade ettiler

04/03/2013
Sivil Savunma Haftası
Sivil Savunma Haftası Etkinlikleri bünyesinde
Cafer Recai Gizer İlköğretim okulunda gerçeği aratmayan deprem tatpikatı düzenlendi.Özel Güney Adana Hastanesi Ambulansı ve Sağlık Ekibiyle Deprem tatpikatında yaralanan öğrenciler mizansel gereği kurtalılarak ilk müdahaleleri yapıldı ve ambulansla hastaneye taşındı.öğrenciler tatbikat sonrası gerçekçi tatbikat için güney adana hastanesine teşekkür ederek alkışladılar.öğrencilere doğal afet durumda yapmaları gereken bilgiler aktarıldı.

27/02/2013
Lütfen Randevu Aliniz
SİZ DEĞERLİ HASTALARIMIZA
EN İYİ HİZMETİ VEREBİLMEMİZ İÇİN MUAYENE VE KONTROL MUAYENESİ İÇİN LÜTFEN RANDEVULARINIZI ÖNCEDEN ALINIZ RANDEVU TEL:436 88 88 e-Randevu: www.guneyadanahas tanesi.com

27/02/2013
Bel Fitiği Ve Boyun Fitiği
Uzm.Dr. TUĞBA YALÇIN
–Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Bel Fıtığı ve Boyun Fıtığı Nasıl Oluşur Bel ve boyun fıtığı, birbirine temel olarak benzer durumlardır. Çoğunlukla ağrılı, hareket kısıtlılığına sebep olabilen; boyundan kollara veya belden bacaklara yayılan ağrı, uyuşukluk, kasılma, çekilme gibi şikayetler yapabilen, genellikle kötü (yanlış) kullanım sonucu ortaya çıkan hastalıklardır.

Site Tasarım & Uygulama

Dilek İnternet Teknolojileri