Güney Adana Kurumsal
26/11/2012
24 Kasim öğretmenler Günü
24 KASIM ÖĞRETMEN GÜNÜNDE GÜNEY ADANA HASTANESİ OLARAK OKULLARIMIZI ZİYARET EDEREK FEDAKAR ÖĞRETMENLERİMİZİN ÖĞRETMENLER GÜNLERİNİ KUTLADIK
Taşıdıkları mesuliyetin idraki ile , çocuklarımızın istikbali adına her türlü fedakarlığa katlanan,ızdırapları yudumlarken yetiştirdikleri fidanların meyvelerini seyrediyor gibi zevk alan, değerli Öğretmenlerimizin ve yöneticilerimizin 24 Kasım öğretmenler Gününü Güney Adana Hastanesi olarak kutlar, Sağlıklı ve mutlu yarınlar dileriz.

19/11/2012
Kalp Damar Hastaliklari
Prof. Dr. Abdi BOZKURT
KALP DAMAR HASTALIKLARI UZMANI

16/11/2012
Uyku Apnesı ünıtesı
Çok şiddetli horladığınız söyleniyorsa, sabahları yorgun uyanıyorsanız ve gündüzleri uyukluyorsanız uykuda solunum duraklamaları (uyku apnesi) sorununuz olabilir.
"Apne", kelime anlamı olarak bakılırsa nefessiz kalmayı ifade eder.

13/11/2012
Organ Bağiş Haftasi
Organ Bağışı Haftası Kapsamında Güney Adana Hastanesinde organ bağışı konusunda bilgilendirme paneli düzenlendi
Organ Bağış Koordinatörü Seval Bozkuşun sunumu ile Güney Adana Hastanesi hemşirelerine bilgiler aktarıldı. Hastane giriş lobisinde organ bağışı kabulü yapılarak multivizyonda görüntüler yayınlandı. . Hayat kurtarma anlamında, sağlıklı olan her birey organ bağışlanabilir. On sekiz yaşını doldurmuş ve doğru ile yanlışı ayırabilme yeteneğine sahip herkes, başta kalp olmak üzere, akciğer, böbrek, karaciğer ve pankreas gibi organlar; kalp kapağı, göz kornea tabakası, kas ve kemik iliği gibi dokuları bağışlayabilmekte, ve bunlar günümüz tıp teknolojisinde nakledilebilmektedir

10/11/2012
10 Kasım Atatürk'ü Anma Töreni
Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü, ölümünün 74. yılında saygı ve minnetle anıyoruz.
10 Kasım Atatürk'ü anma töreni etkinlikleri Özel Güney Adana Hastanesinde Doktorların,Yönetimin ve tüm personelin katılımı gerçekleştirildi. Anma töreninde konuşan Başhekim Salim Canoğulları:Atamızı anmanın , onun nesilleri olarak yaptığı yeniliklerin ve inkilapların bizler için bugün daha çok önem arzettiğini vurguladı. Mustafa Kemal Atatürk Türkü,kürdü,lazı,çerkezi bu coğrafyada birleştirerek Cumhuriyeti kurmuştur ,Toplum hekimi olan Mustafa Kemal Atatürkü ebediyete intikal edişinin 74 yılında saygıyla anıyoruz dedi. 9'u 5 geçe sirenler eşliğinde 2 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu.

Site Tasarım & Uygulama

Dilek İnternet Teknolojileri