Güney Adana Kurumsal
11/10/2012
Güney Adana Hastanesi 1. YIL Kutlama
Özel Güney Adana Hastanesi 1 yaş yıl dönümü kutlamaları çerçevesinde hastane personeli , doktorlar ve hemşirelerin katılımıyla yıl dönümü pastası kesildi Başhekim Salim Canoğulları,Mali İşler Direktörü Aysema Güneş kutlama pastasını kestiler.
Kutlama Konuşma yapan Canoğulları: Güney Adana Hastanesi personelinin büyük bir aile olduğunu 1. yılımızı hep birlikte kutlamanın mutluluğunu yaşadığımızı belirterek tüm personele hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

10/10/2012
GÜNEY ADANA HASTANESİ 1 YAŞINDA
SİZLERLE BERABER SAĞLIKLI NİCE YILLARA
1 YAŞINDAYIZ YANIBAŞINIZDAYIZ

01/10/2012
Bugün 'dünya Yaşlılar Günü'
Her yıl olduğu gibi bu yıl da 1 Ekim günü Uluslararası Yaşlılar Günü olarak kutlanıyor
İnsan yaşamının en kıymetli dönemi olan yaşlılık evresinde bulunan insanlarımızın hatırdan hiç çıkarılmadan layık oldukları ilgi ve saygı ile karşılandıkları bir ortama ulaşmak arzusu ile 1 Ekim Dünya Yaşlılar Gününü kutluyoruz.

01/10/2012
1 EKİM DÜNYA ÇOCUK GÜNÜ
çocuklarımızın haklarının ve yararının sağlanması ilkesinin temel değer olarak benimseyerek, çocuklarımızın kendilerini ilgilendiren konularda görüşlerinin alınmasına önem vermekteyiz.
Çocuklarımızın Çocuk Hakları Sözleşmesinde yer alan tüm hakları elde ettiği bir dünya temennisi ve dünyada ilk kez Mustafa Kemal Atatürk tarafından çocuklara bayram hediye etmiş bir ülke olmanın gururu ışığında, çocuklarımızın 'Dünya Çocuk Günü'nü kutlar, ülkemiz tarafından da imzalanmış olan Çocuk Hakları Sözleşmesi'nin ilke ve hükümlerinin toplumun tüm kesimlerinde çocuklar ve yetişkinler tarafından öğrenilerek hayata geçirilmesini temenni ederiz."

21/09/2012
Kırım-kongo Kanamalı Ateşi
Hastanemiz Giriş Lobisinde Kırım-Kongo Kanamalı Ateşi ile ilgili sağlık bakanlığının hazırlamış olduğu görsel görüntüler barkavizyonda hastalarımıza izletildi.
Kırım-Kongo Kanamalı Ateşi ne dikkatleri çekmek ve gerekli önlemlerin alınması için halkımıza yönelik bilgilendirici görüntüler ilgiyle izlendi

Site Tasarım & Uygulama

Dilek İnternet Teknolojileri