Güney Adana Kurumsal
27/05/2014
Anne Sütü Ve Emzirmenin önemi
.
.

24/05/2014
12.ulusal Jinekoloji Ve Obstetrik Kongre
Güney Adana 12.Ulusal Jinekoloji ve Obstetrik Kongresi ‘nde
12.Ulusal Jinekoloji ve Obstetrik Kongresi Antalya/Kemer Rixos Sungate'de düzenlendi, Özel Güney Adana Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr.GÖKMEN SUKGEN’in Konuşmacı olarak katıldığı kongrede Ürojinekoloji ve Pelvik Rekonstrüktif cerrahide güncel yaklaşımlar, Pelvik Organ Prolapsus ve Üriner İnkontinans ileri düzey cerrahi tedavileri ile ilgili bilgiler aktarmıştır. . Op.Dr.Gökmen Sukgen; Cerrahi deneyimlerimiz ve konu ile ilgili çalışmalarımız,geliştirdiğimiz cerrahi teknikler uluslararası litaratürde saygın dergilerde tıbbi makale ve yayın olarak sunulmuştur.Konunun Ulusal kongrede çok sayıda katılımcı arasında interaktif tartışılması, ilgi görmesi ve son jenarasyon advance cerrahi operasyonların hastanemizde başarı ile yapılması Özel Güney Adana Hastanesi olarak bizleri mutlu etmiştir. Daima yenilikçi, tıbbi etik çizgilerini koruyan, kaliteli sağlık hizmetini hedef edinmiş olarak yolumuza devam etmekteyiz.... dedi

16/04/2014
Kalp Sağliği Haftasi
“Kalp sağlığı haftası “etkinlikleri bünyesinde Güney Adana Hastanesi lobisinde ” kalp sağlığı “konulu sunumlar gerçekleştirildi .
Güney Adana Hastanesi Kardiyoloji bölümü doktoru Uzm.Dr.Osman Etem AYDIN “Kalp damar hastalıkları “konulu panelde hasta ve hasta yakınlarına yönelik bilgiler aktardı. Uzm Dr.AYDIN konuşmasında Günümüzde kalp sağlığının daha iyi anlaşılması, tanı yöntemlerindeki gelişmeler ve tedavi edici modellerdeki ilerlemelere rağmen dünyada ve Türkiye'de ölüm nedenlerinin başında hala kalp ve damar hastalıkları gelmektedir. Hipertansiyon, kolesterol, obezite, şeker hastalığı ve sigara kullanımı kalp sağlığını tehdit eden unsurlar arasında yer almaktadır. Sigara kullanımı, kalp hastalıklarına, inmeye (felç), akciğer hastalıklarına ve çeşitli kanserlere neden olmaktadır.

14/04/2014
Adana Valisi Avni Coş Hastane Ziyareti
Adana Valisi Hüseyin Avni Coş Özel Güney Adana Hastanesini Ziyaret etti.
Hastane yöneticileri ile hastaneyi dolaşarak yatmakta olan hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

14/04/2014
Sağlik Haftasi Etkınliği
Özel Güney Adana Hastanesi giriş lobisinde "sağlık haftası" etkinlikleri bünyesinde tüm hasta ve hasta yakınlarına yönelik tansiyon ve şeker ölçüm günleri düzenlendi,
genel sağlık konularıyla ilgili projeksiyon sunumları gerçekleştirildi. ilkokul öğrencilerinin hazırlamış olduğu sağlık haftası konulu resimler hastane lobisinde sergilendi. GÜNEY ADANA HASTANESİ ÖĞRENCİLERE SAĞLIK EĞİTİMİ VERDİ Özel Güney Adana Hastanesi "Sağlık haftası" sebebi ile Akdeniz Anaokulu ve Recai Gizer İlköğretim Okulu öğrencilerini ziyaret ederek. Genel sağlık konuları hakkında öğrencilere hastane müdürü Mehmet Gülpınar'ın sunumu ile bilgiler aktarıldı. çocuklara sağlık kuralları ile ilgili görsel çizgi film sunumu gerçekleştirildi. öğretmen ve öğrenciler Özel Güney Adana Hastanesinin düzenlemiş olduğu sağlık etkinliğinden dolayı teşekkür ettiler.

Site Tasarım & Uygulama

Dilek İnternet Teknolojileri