Genel Tanıtım

Hastanemizin acil servis hizmetleri, Acil Servis Bölümü tarafından yürütülmektedir. Modern cihazlarla donatılmış acil servisimiz deneyimli ve dinamik kadrosu ile 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.

Acil Servis doktorlarımız, hastayı değerlendirerek ilk müdahalelerine yönelik tüm tetkik ve tedavi işlemlerini uyguladıktan sonra şikayete göre ilgili branşa yönlendirmesini yapmaktadır. Hastanemizde hizmet veren tüm branşlar tarafından acil servisimiz desteklenmektedir.

Modern tıbbi cihazlar ile donatılmış olan acil servisimizde; muayene odası, resusitasyon odası, alçı-müdahale odası, yatak başı monitörleri bulunan 3 kişilik müşahede odası ile hastalarımızın ilk tedavi ve gözlemleri yapılmaktadır.

 

*Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve Tedavi için lütfen doktorunuza başvurun.

ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ
Acil Sağlık Hizmetleri; acil hastalık ve yaralanma hallerinde hastanın sosyal güvencesi olup olmadığına, hastanın kimliğine bakmaksızın, konusunda özel eğitim almış ekipler tarafından tıbbi araç ve gereç desteği ile olay yerinde, nakil sırasında ve sağlık kurum ve kuruluşlarında stabilizasyon sağlanıncaya kadar sunulan bütün tıbbî hizmetleri kapsar.
Doktorlar
Dr. Abdulhalim PALA

Acil Servis

Özel Güney Adana Hastanesi

Dr. Emine DAĞDELEN

Acil Servis

Özel Güney Adana Hastanesi

Dr. Harun Sayım

Acil Servis

Özel Güney Adana Hastanesi

Adres ve İletişim

Adres

Dağlıoğlu Mahallesi, 14204. Sk., 01040 Seyhan/Adana